cv

Kaj Driessen

 

regisseur film & tv

opleidingen

'92-'93 Dawson College (Montréal, Canada) Film and TV department

'93-'98 Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Audiovisuele Media, specialisatie: Regie

 

cursus

'01-'02 Regie Act II (NFTVM) cursus acteren voor regisseurs, gegeven door gerenommeerde acteurs

 

 

 

REGIE

Sint & Co

2017/2016 - kinderserie

RTL

 

De Spa

2017 - dramaserie

Talpa

 

Nieuwe Tijden

2017 - soap

RTL

 

Sesamstraat

2012 t/m 2017 - peuterserie

NTR

 

ikjijhijzij

2015 - speelfilm

scenario, regie: Kaj Driessen

Armadillo Film i.s.m.Wild at Art en faaam

ikjijhijzij

officiële selectie internationale competitie

Toronto Arthouse Film Festival (Canada) - IFF Golden Anteaters (Polen)

 

Spangas

2011 t/m 2015 - dramaserie

NL-film

 

Zwitsal 'maak je eigen etiket'

2014 - identspot

Lukkien

 

Uw Keukenspeciaalzaak 'prijzen en kortingen'

2014 - commercial

Lukkien

 

Uw Keukenspeciaalzaak 'het gevoel in de showroom'

2014 - commercial

Lukkien

 

Beschuldigd

2013 - docudrama serie

IDTV

 

Achter Gesloten Deuren

2012 - docudrama serie

Stepping Stone Producties

 

Bonkers

2012 - comedyserie met gedramatiseerde sketches

Stepping Stone Producties

 

Vrijland

2010 & 2011 - dramaserie

NL-film

 

NS TBO

2011 - coorporate film voor de NS

Stetz

 

Lisa Louis: Promises Promises

2010 - videoclip

Dutchtilt productions

 

De Grobbebollen maken Lol

2010 - stemregie voor animatieserie van Zapp

De Efteling

 

Tita Tovenaar

2009 - kinderserie

FourOne.Media – Blue Circle – De Efteling

 

The 7 Brothers

2008 - korte live-action/animatiefilm

regie live action: Kaj Driessen – regie animatie: Paul Driessen

CinéTé b.v.

The 7 Brothers

awards

Best Film International Competition AniFestROZAFA (Albanie)

Special Jury Award 7th Animation Contest of Folktales and Fables (Japan)

RTP2 | ONDA CURTA Award in MONSTRA 2010 (Portugal)

3e prijs, publieksprijs Holland Animation Film Festival

 

officiële selectie internationale competitie

Nederlands Film Festival Utrecht - Cinessonne (Frankrijk) - Cyprus International Film Festival - Festival on Wheels (Turkije) - Holland Animation Festival - Valladolid International Film Festival (Spanje) - International Festival of Animated Films Tindirindis (Letland) - International Film Festival "ETIUDA&ANIMA 2008" (Polen) - Fike 2008 Evora International Short Film Festival (Portugal) - Anifest 2009 (Tsjechie) - AnimaBasauri (Spanje) - 16th edition of the KROK Interntional Animated Film Festival (Oekraine) - Lucca 2009 (Italie) - I Castelli Animati in Genzona di Roma (Italie) - Festival International de Film pour Enfants de Montreal (Canada) - Animac (Spanje) - The 13th Seoul International Cartoon & Animation Festival 2009 (Zuid Korea) - AniMadrid.09 (Spanje) - London International Animation Festival (UK) - FICH! International Comedy Film Festival (Portugal) - Festival Parties de Campagne in Ouroux en Morvan (Frankrijk) - Melbourne International Animation Festival (Australie) – Ale Kino! 27th International Young Audience Film Festival (Polen) - MONSTRA Lisbon Animated Film Competition 2010 (Portugal) - I’ve Seen Films, International Short Film Festival Milan 2010 (Italie) - Future Film Festival 2010 Bologna (Italie) - Open Air Filmfest Weiterstadt 2010 (Duitsland) - International Animated Film Festival Cinématou 2010 (Zwitserland) - International Animation Film Festival Golden Kuker 2010 (Bulgarije) - ANIMA MUNDI 2010 (Brazilie) - AniFestROZAFA 2010 (Albanie)

 

Bibaboerderij

2008 - poppenserie voor kleuters/peuters

Global Star Media

 

Spangas

2007/2008 - dramaserie

NL-film

Spangas

winnaar Gouden Stuiver 2008

 

Villa Neuzenroode ‘De Reiskoffer

2007 - kinderserie voor Zappelin

PalmPlus produkties

 

Lotte

2005/2006/2007 - telenovelle

Blue Circle

 

Goede Tijden Slechte Tijden

seizoen 2003 t/m 2005 + 2009 - soap

Endemol Nederland b.v.

 

Open Minded

scenario en regie

2003 - korte film

NFTVM

 

Bon Bini Beach

2002 - telenovelle

Endemol Nederland b.v.

 

Baas boppe Baas

regie 2nd unit

2001 - dramaserie

Omrop Fryslân

 

Corus by Night

2001 - bedrijfsfilm i.o.v. Corus

The Format Company

 

Tingo Lady

2001 - videoclip Zapata

Solo Film Company

 

Westenwind

regie 2nd unit

2000/01 - dramaserie, seizoen 3 t/m 5

Joop van den Ende Produkties

 

Laat me Vrij om te Gaan

scenario en regie

1999 - videoclip Linda Wagenmakers

Joop van den Ende Produkties

 

Linette

scenario en regie

1999 - videoclip Axel Lukien

Paradiso A'dam Records/The Format Company

 

Wie is Wie in WestenWind

scenario en regie

1999 - special over WestenWind

Joop van den Ende Produkties

 

Bio-Kinderrevalidatie

scenario en regie

1999 - commercial

The Format Company

 

Janeck

scenario en regie

1998 - eindexamenfilm

The Format Company

 

Headline

1998 - bedrijfsfilm i.o.v. KPN en Philips

The Format Company

 

SVB, klantgericht genoeg?

scenario en regie

1997 - bedrijfsfilm i.o.v. de Sociale Verzekeringsbank

Shooting Star Filmcompany

 

Albert Heijn: 'Food Plaza'

1997 - commercial

Shooting Star Filmcompany

 

The Fifth Man

1997 - cd-rom game

Shooting Star Filmcompany/LiveWires (Canada)

 

 

1ST A.D.

Bad Luck

2002 - korte film

regie: Ron Termaat - Theorema Films

 

De Sluikrups

2002 - korte film

regie: Mischa Kamp - Corona Pictures

 

De Chinese Muur

2002 - korte film

regie: Sytske Kok - Tsunami Film

 

OPNAMELEIDING

Trauma 24/7

2002 - dramaserie

regie: diversen - Endemol Nederland b.v.

 

Bifi's

2002 - pilot aflevering

regie: Frank Ketelaar - IDTV

 

Baas boppe Baas

2001 - dramaserie

regie: Steven de Jong - Omrop Fryslân

 

NMT: 'Tandarts-Assistente'

2001 - commercial

regie: Olaf van Gerwen - Blood Simple

 

Holland Casino: 'Together' + 'Beautiful'

2001 - 2x commercial

regie: Olaf van Gerwen - Blood Simple

 

Westenwind

2000/01 - dramaserie

regie: diversen - Joop van den Ende Produkties

 

Aangespoeld

2000 - animatieserie

regie: Martijn Hullegie - VPRO

 

Buddenbroek

1999 - korte film voor ‘Goede Daden bij Daglicht’

regie: Johan Timmers – VPRO

 

Champs Liegen Niet

1999 - korte film voor ‘Goede Daden bij Daglicht’

regie: Johan Timmers - VPRO

 

Blind

1999 - korte film voor ‘Goede Daden bij Daglicht’

regie: Johan Timmers - VPRO

 

Max Lupa

1999 - single play voor ‘Lolamoviola’

regie: Nanoek Leopold - VPRO

 

In Goede Aarde

1999 - single play

regie: Ben Sombogaart - IDTV/EO

 

DIVERSEN

Wilhelmina

2000 - dramaserie, afl. 4

regie: Olga Madsen - Solo Film Company

regie-assistentie

 

In Voor en Tegenspoed

1996 - comedy serie (seizoen ‘97)

regie: Marc Nelissen - IDTV/VARA

set-assistent

 

De Langste Reis

1996 - televisiefilm

regie: Pieter Verhoeff - Bergen Film/VPRO

assistent-opnameleiding

 

Dying to go Home

1995 - speelfilm

regie: Carlos da Silva - Taiga Film

assistent-opnameleiding

 

Als Wolven Huilen

1995 - korte film

regie: Jan Karel Lameer - Argus Film

script-continuïteit

 

De Zeemeerman

1995 - speelfilm

regie: Frank Herrebout - Verenigde Nederlandse Filmcompany

2nd assistent (stage)

 

 

kajdriessen © maart2015